Provizórne Riešenie

 

Kapela Provizórne Riešenie vznikla v septembri roku 2013. Nápad založiť kapelu skrsol v hlavách Sema(spev) a Ľuboša (gitara). Ľuboš v tej dobe hral v inej kapele(Dreamhold) kde bol jeho "spoluhráčom" na basu Dušan (a.k.a Ďuďo), Semo medzitým spoznal na jednej chate na Šírave gitaristu Ľuba.

Kapela síce nebola kompletná ale konala sa prvá skúška v našej prvoplánovej skúšobni v obecnej knižnici. Nakoniec sme sa po dohode z kompetentnými (ktorým ďakujeme) usídlili v miestnosti na povale obecného úradu, ktorú sme si prerobili na nefalšovanú underground-ovú skúšobňu.

Za bicie usadol Dano, a začalo sa skúšať. Po čase Ľubo a Dano odchádzajú každý z rôznych dôvodov. Do kapely prichádza bubeník Šimon a skúša sa odznova, niektoré piesne sa zmenili nakoniec sa repertoár ustálil a okrem coverov prichádzajú aj vlastné piesne.
 
Spev : Semo;    Gitara : Ľuboš (Lastovička);    Basa : Ďuďo;   Bicie : Šimon (Distroyer) 
 

Prvý koncert sme odohrali 26.4.2014 v domovských Čakanovciach spolu s kapelou FinD. Zahrali sme si aj na ČAKAN FEST-e 2014 a náš prvý koncert v Košiciach sme odohrali 20.9.2014 spolu s kapelou We Can.

Stredu 12.11.2014 tento svet bohužiaľ opustil náš bubeník Šimon. Ide o obrovskú ranu, pretože odišiel nielen náš "distroyer" na bicích ale aj dobrý priateľ, ktorý sa nikdy nikomu z nás neotočil chrbtom. Je to tragédia z ktorej sa bude PR dlho spamätávať, no chceme pokračovať hlavne kvôli nemu. 

RIP ŠIMON - Navždy náš Bubeník 

viac info

www.facebook.com/provizorneriesenie